Опитування: 81% американців вважають, що США йдуть "неправильним шляхом"


Опитування: 81% американців вважають, що США йдуть "неправильним шляхом"

Четверо з п'яти американців вважають, що США йдуть "по неправильному шляху", свідчить опитування, проведене New York Times і CBS News. Такої думки дотримується 81% респондентів. Торік так вважали 69% опитаних, на початку 2003 року - 35%. Це найпохмуріша статистика за останні 20 років, повідомляє Reuters.

Тільки 4% учасників опитування вважають, що справи в країні йдуть краще, ніж п'ять років тому, у той час як 78% упевнені в тому, що становище погіршилося. Головним питанням нинішньої президентської кампанії є економіка. Країна бореться з іпотечною кризою, а аналітики пророкують, що Америка цього року скотиться до рецесії.

Лише 21% учасників опитування вважає, що економіка перебуває в гарному стані, - це найнижчий показник з кінця 1992 року. Відповідальність за іпотечну кризу американці схильні покладати скоріше на чиновників, ніж на банки, на тих, хто купує будинки і квартири, позичальників. 40% респондентів звинувачують у кризі бюрократів, 28% - кредиторів і 14% - позичальників.

Під час опитування, що проводилося в період з 28 березня по 2 квітня, на питання анкети відповіли 1368 дорослих американців. Можлива похибка становить 3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua