Інфляція підбирається вже до 8%


Інфляція підбирається вже до 8%

Як повідомляють джерела в Міністерстві економіки України, інфляція в Україні в березні перевищить 2%. Тому, з огляду на те, що показник інфляції в січні-лютому склав 5,7%, за перший квартал 2008 року він наблизиться до 8%.

Нагадаємо, що за висновком Міністерства економіки України, інфляція в країні в 2008 році головним чином формувалася під впливом збільшення цін на продукти харчування, питома вага яких у споживчому кошику становить 52%.

Як повідомлялося, уряд з метою стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку підписаі меморандуми з виробниками і рітейлерами.

11 березня Ющенко заявив, що наполягає на перегляді показника річної інфляції в державному бюджеті на 2008 рік. У свою чергу прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що в травні-червні уряду вдасться істотно знизити темпи збільшення інфляції.

За даними Держкомстату, в Україні інфляція в лютому проти січня 2008 року склала 2,7%. З початку поточного року збільшення споживчих цін склало 5,7%.

У держбюджеті на 2008 рік інфляція планується на рівні 9,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua