Україна повинна знизити соціальні видатки для боротьби з інфляцією


Україна повинна знизити соціальні видатки для боротьби з інфляцією

Українському уряду необхідно скоротити соціальні витрати для стримування інфляції. До такого висновку прийшли експерти австрійського банку Erste Bank AG, повідомляє Bloomberg.

Австрійський банк працює в основному в країнах Східної Європи. У своєму звіті фахівці банку відзначили, що інфляція є однією з основних проблем української економіки. Для боротьби з нею банк пропонує внести серйозні зміни в структуру державних витрат.

За даними українського статистичного агентства, за підсумками лютого інфляція в Україні склала 21,3%. Зростання цін на продукти харчування в країні склало 33,5%. Уряд країни поставив собі завдання знизити рівень інфляції з 16,6% в 2007 р. до 9,6% за підсумками 2008 р. Експерти Erste Bank вважають, що інфляція в Україні цього року буде не менше 15,2%.

Аналітики банку вважають, що українському уряду прийдеться також вдатися до зміцнення курсу гривні. Київ тримав курс національної валюти на рівні 5,05 гривні за долар із квітня 2005 р. Експерти Erste Bank вважають, що гривня зміцниться до 4,85 за долар

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua