Нафта в Росії вичерпається до 2018 або до 2022 року


Нафта в Росії вичерпається до 2018 або до 2022 року

Родовища паливно-енергетичних ресурсів, що розробляються на території РФ на даний момент, можливо, будуть вичерпані вже через 10-15 років, повідомляє заступник міністра природних ресурсів Росії Олексій Варламов.

"Через усього лише кілька років ми можемо опинитися на грані вичерпання мінерально-сировинної бази", - заявив заступник міністра під час свого виступу в Москві на круглому столі, що присвячений державній політиці. Варламов заявив, що запасів урану, що існують на сьогоднішній день, вистачить до 2017 року, нафти - до 2022 року, а газу і вугілля - до 2025 року, передає телеканал “Вести”.

"Усе, що ми на даний момент добуваємо, розвідали ще в часи СРСР", - нагадав Варламов. На його думку, у геологічній розвідці виникла анормальна ситуація, повідомляє інформаційне агентство ІТАР-ТАРС. Пошукова діяльність з розвідування надр не покриває, як заявив Варламов, всю територію країни.

"Нам потрібно не тільки використовувати старі запаси, але також й у терміновому порядку займатися геологорозвідкою для того, щоб до 2015 року одержати можливість продовжувати добувати корисні копалини", - вважає Варламов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua