Митниця дозволила ввезення товарів під банківську гарантію до розмитнення


Митниця дозволила ввезення товарів під банківську гарантію до розмитнення

Державна митна служба дозволила допуск товарів у вільний обіг під банківську гарантію до завершення процедури їхнього митного оформлення. Про це говориться в повідомленні прес-служби Митниці.

Відповідно до повідомлення, 27 березня Міністерство юстиції зареєструвало наказ Митниці "Про затвердження порядку випуску товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання при ввезенні їх на митну територію України" від 17 березня.

"Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності у випадку виникнення потреби в уточненні заявленої митної вартості товарів або у випадку незгоди декларанта з митною вартістю, визначеною митним органом, будуть мати можливість випускати товари у вільний обіг під гарантію вповноваженого банку", - говориться в повідомленні.

За даними прес-служби, раніше механізм реалізації права декларанта на випуск товарів у вільний обіг під гарантійні зобов'язання був відсутній.

Таким чином, коли в митників будуть виникати сумніви щодо правильності вказівки митної вартості, підприємці будуть мати можливість не переривати свої зовнішньоекономічні операції з ризиком для власного бізнесу (наприклад, санкцій за вимушений простій, що може бути обумовлений тривалістю узгоджувальних процесів щодо визначення митної вартості товарів).

У випадку підтвердження правильності поданої бізнесменами на перевірку митної вартості переплата за податки буде повернута в порядку, передбаченому законодавством.

Як повідомляло агентство, Президент Віктор Ющенко затвердив програму боротьби з контрабандою і порушеннями митних правил на 2008-2009 роки.

Ющенко очікує від Державної митної служби більш ефективної роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua