УкрГаз-Енерго звинувачує Нафтогаз у крадіжці газу


УкрГаз-Енерго звинувачує Нафтогаз у крадіжці газу

Компанія УкрГаз-Енерго звинувачує український нафтогазовий держхолдинг Нафтогаз України в незаконному присвоєнні свого газу і подала у правоохоронні органи відповідні документи, говориться в прес-релізі компанії.

УкрГаз-Енерго вживає всі заходи для припинення спроб незаконного присвоєння майна СП із боку посадових осіб підприємств НАК Нафтогаз України та уже направило відповідні звернення до правоохоронних органів", - говориться в прес-релізі компанії.

Монополіст-імпортер газу також стверджує, що незважаючи на намір української влади виключити компанію з ланцюжка постачання у країну палива (Нафтогаз домовився про це з Газпромом) і її ліквідувати, вона проте дотепер продовжує залишатися єдиним постачальником газу в Україну.

"Імпорт природного газу в Україну здійснюється винятково ЗАТ УкрГаз-Енерго при неухильному дотриманні чинного законодавства і на підставі чинного довгострокового зовнішньоекономічного контракту", - говориться в прес-релізі.

У ньому нагадується, що "станом на 2 квітня жодна компанія системи НАК Нафтогаз України не уклала жодного зовнішньоекономічного контракту на закупівлю природного газу".

"При митному оформленні газу, імпортованого з початку 2008 року, ЗАТ УкрГаз-Енерго авансом оплатило енергетичній митниці близько 2,4 мільярди гривень (480 мільйонів доларів). Споживачі, що уклали із ЗАТ УкрГаз-Енерго відповідні договори, повністю забезпечуються імпортним природним газом", - відзначається в повідомленні.

Разом з тим компанія стверджує, що Нафтогаз відмовляється підтвердити розподіл її газу по споживачах на березень-квітень 2008 року.

"При цьому природний газ, що належить УкрГаз-Енерго, підприємства системи НАК Нафтогаз України використовують "на власний розсуд" і навіть вимагають від споживачів кошти", - говориться в прес-релізі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua