0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Коломойський може продати свій пакет Укрнафти


Коломойський може продати свій пакет Укрнафти

Український бізнесмен, співвласник групи Приват допускає продаж контрольованих ним 42% акцій найбільшої в Україні нафтовидобувної компанії ВАТ Укрнафта у випадку невиваженої політики держави в нафтогазовій галузі. Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню Українська правда.

Відповідаючи на запитання, чи готовий він продати свою частину Укрнафти, Коломойський відповів: "Якщо все так і буде просуватися далі, то, напевно, готовий".

За його словами, "сьогодні капіталізація компанії впала, вона не коштує і 4 мільярдів. Якщо ми будемо продавати, то разом з усім - з бензином, заправками, інфраструктурою, бензовозами, нафтобазами".

" Укрнафту дуже цінують всі російські компанії. Я, до речі, думаю, якщо Газпром купить Укрнафту, він дуже легко впорається з усіма проблемами в Україні, з якими зараз стикаємося ми. Вони просто включать це в пакет якихось політичних домовленостей і скажуть, що "тут нас обмежують". А я вважаю, що зараз відбувається порушення прав акціонерів з боку Тимошенко. Не можна так ставитися до компанії, у якій 50%+1 у НАК, а 50%-1 у приватних акціонерів. Таких же приватних, як у Семиренківському родовищі, де Рудьковський і Шуфрич мають по 50%, як у Полтавській газовій компанії, де акціонери - англійці. Треба або ліквідувати компанію і розділити її 50/50, або поводитися цивілізовано. Проблема в тому, що треба змінювати законодавство. У першу чергу закон про акціонерні товариства”, - додав бізнесмен.

Раніше Юлія Тимошенко розкритикувала групу компаній афільованих із ПриватБанком за рейдерську діяльність в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування