АКБ "Форум" і АКБ "Прикарпаття" прийняті в члени Асоціації "Київський Банківський Союз" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АКБ "Форум" і АКБ "Прикарпаття" прийняті в члени Асоціації "Київський Банківський Союз"

89
АКБ «Форум» (Голова Правління – Колесник Ігор Анатолійович) і ВАТ «АКБ «Прикарпаття»» (Голова Правління – Зарицький Богдан Тимофійович) подали на цьому тижні заяви про вступ в Асоціацію «Київський Банківський Союз» (АКБС) з метою об'єднання зусиль для формуванні більш сприятливої законодавчої бази для фінансово-кредитних установ. Рішенням Президента АКБС Леоніда Черновецького АКБ «Форум» і АКБ «Прикарпаття» прийняті в члени Асоціації «Київський Банківський Союз».
Як повідомили в АКБС, багато банків приєднуються до Асоціації що пояснюється, насамперед, активною і результативною позицією АКБС у відстоюванні законних інтересів банків і їхніх клієнтів.
ДОВІДКА:
На даний момент в Асоціацію «Київський Банківський Союз» входить 44 фінансово-кредитних установи з різних регіонів України.
З моменту обрання Президентом Асоціації (грудень 2001р.) народного депутата України Леоніда Черновецького, до складу АКБС увійшли: КБ «Приватбанк» (м. Дніпропетровськ), «Перший Український Міжнародний банк» (м. Донецьк), АКБСР «Укрсоцбанк» (м. Київ), ВАТ «Кредитпромбанк» (м. Київ), АКБ «Тас-коммерцбанк» (м. Київ), АБ «Алонж» (м. Київ), «Міжнародний комерційний банк» (м. Київ), АКБ «Надра» (м. Київ), АБ «Енергобанк» (м. Київ), АБ «Прем’ербанк» (м. Дніпропетровськ), ЗАТ «Український кредитний банк» (м. Київ), ВАТ «Державний Ощадний Банк України» (м. Київ), ЗАТ «Альфа-Банк» (м. Київ), АКБ «Форум» (м. Київ), ВАТ «АКБ «Прикарпаття»» (м. Івано-Франківськ).
За матеріалами: КБС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас