Граничні рівні тарифів на газ у РФ на 2009-2010 рр підвищуватись не будуть


Граничні рівні тарифів на газ у РФ на 2009-2010 рр підвищуватись не будуть

Граничні рівні тарифів на газ на 2009 -2010 роки підвищуватися не будуть, повідомив журналістам голова Федеральної служби тарифів РФ Сергій Новиков.

За його словами, 10 квітня на засіданні уряду буде обговорюватися можливість уточнення прогнозу граничного збільшення тарифів на послуги природних монополій на 2009-2011 роки.

"Це доуточнення може виявитися різним", - сказав Новиков. За його словами, не передбачається змінювати прогноз щодо тарифів на газ на 2009-2010 роки. "Те, що було прийнято урядом щодо газу наприкінці 2006 року, змінюватися не буде. Те, що стосується переходу на 2011 рік, за нашими відчуттями, різкого стрибка тарифів на газ може не бути. І збільшення цін на газ в 2011 році може бути помірним", - відзначив голова ФСТ.

Як повідомлялося, з 2011 року "Газпром" буде поставляти газ промисловості за ціною, що забезпечує рівну прибутковість постачання газу на зовнішній і внутрішній ринки. До 2011 року ця ціна буде розраховуватися ФСТ. Населення буде як і раніше одержувати газ дешевше від промисловості. При цьому держава продовжить регулювати вартість газу для населення і після 2011 року

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua