0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко розкритикувала "Приват" за рейдерські атаки


Тимошенко розкритикувала "Приват" за рейдерські атаки

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко критикує групу ПриватБанку за рейдерську діяльність в Україні. Про це вона сказала на прес-конференції.

"Я вкрай негативно ставлюся до того, що робить сьогодні в Україні Приват - це говорить про те, що вони мають захист у вищих ешелонах влади, а також надійне прикриття для своїх рейдерських атак, як з боку силових структур, так і з боку судової влади", - сказала Тимошенко.

При цьому вона як приклад привела Кременчуцький нафтопереробний завод ("Укртатнафта"), що, за її словами, контролюється і неефективно управляється групою ПриватБанку.

Також Тимошенко додала, що міністрові палива та енергетики Юрію Продану 14 березня довелося докласти багато зусиль для проведення зборів акціонерів "Укртатнафти" і для того, щоб призначити державних менеджерів.

Крім того, прем'єр запевнила, що держава зробить усе для відновлення державного менеджменту на підприємствах, які тепер контролюються різними фінансово-промисловими групами.

Нагадаємо, Верховний Суд 18 березня задовольнивши касаційну скаргу Генеральної прокуратури, підтвердив законність володіння державою 18,3% акцій компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua