Генпрокуратура: Боротьба з корупцією в земельній сфері вимагає законодавчої бази


Генпрокуратура: Боротьба з корупцією в земельній сфері вимагає законодавчої бази

Заступник генерального прокурора України Тетяна Корнякова вважає, що подолати корупцію в земельних відносинах неможливо без прийняття необхідної законодавчої бази, зокрема, закону про ринок землі і державний земельний кадастр.

"Немає відповідної законодавчої бази. Сьогодні не прийняті закони про ринок землі, закон про державний земельний кадастр, немає автоматизованої системи земельного кадастру, немає загальнодержавної програми земельної реформи", - пояснила Т.Корнякова на розширеній колегії Генпрокуратури з земельних питань у Києві в п'ятницю.

При цьому вона відзначила: "Земельна реформа проходить по основному напрямку, визначеному ще в 2001 році, термін дії багатьох законодавчих актів того часу закінчився в 2005 році".

Т.Корнякова підкреслила, що тільки 60% загальної кількості земель одержало грошову оцінку. Крім того, не встановлені межі прибережних захисних смуг, земель лісового фонду, земель заповідного фонду і т.д.

"Чи не це ґрунт для корупції в земельних відносинах?", - відзначила Т.Корнякова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua