Тимошенко: Ощадбанк з 27 березня буде виплачувати повністю 1 тис. грн компенсації за внески


Тимошенко: Ощадбанк з 27 березня буде виплачувати повністю 1 тис. грн компенсації за внески

ВАТ "Державний ощадний банк України" (Ощадбанк, Київ) із четверга, 27 березня, відновить повноцінну виплату компенсацій громадянам за внески в Ощадбанку к. СРСР у повному розмірі, що раніше був знижений, заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Тимошенко у вівторок на брифінгу в Києві повідомила: у цей день в уряд надійшла інформація про те, що у зв'язку із ситуацією на валютних ринках Ощадбанк припинив виплати компенсацій, установленої урядом у розмірі 1000 грн.

За словами прем'єра, розмір компенсації був знижений аж до 930 грн.

"Це було порушення закону. Із завтрашнього дня (із четверга - ІФ) справедливість у цьому питанні буде відновлена", - сказала Ю.Тимошенко, підкресливши, що люди знову почнуть одержувати по 1000 грн.

Крім того, прем'єр заявила, що уряд разом з Міністерством фінансів та Ощадбанком розробить заходи для компенсації недоплачених грошей громадянам, що одержали неповну суму.

Ю.Тимошенко також підкреслила: "Більше такого порушення Ощадбанк допускати не буде". Вона також сказала, що після завершення першого етапу виплати компенсацій "відбудуться другий і третій етап".

Прем'єр заявила, що уряд виконає свою обіцянку про повну компенсацію вкладникам Ощадбанку к. СРСР протягом двох років

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua