CME наблизилась до купівлі NYMEX


CME наблизилась до купівлі NYMEX

CME Group, що є оператором Чиказької товарної біржі, помітно наблизилася до завершення угоди купівлі Нью-Йоркської товарної біржі, або NYMEX, за 9,4 млрд. доларів.

Як передає газета Financial Times, остаточна угода, що стало підсумком семитижневих переговорів, була підписана в понеділок 17 березня. Очікується, що в результаті даної угоди буде створена компанія, що контролює 98% ф'ючерсів, які мають лістинг у США, і пропонуватиме контракти по широкому спектрі сировинних товарів і подій, включаючи процентні ставки, обмінні валютні курси, фондові індекси, нафту, метали і сільськогосподарську продукцію.

Видання відзначає, що ця угода є останньою на даний момент у низці злиттів бірж, що відбулися за недавні роки, вказуючи, що сама CME Group утворилася в результаті злиття Chicago Mercantile Exchange і Chicago Board of Trade торік за 11 млрд. доларів. Однак якщо та угода завершена досить швидко, то зі схваленням регулювальними органами у Вашингтоні поглинання NYMEX в CME можуть виникнути проблеми, тому що недавно міністерство юстиції США рекомендувало відкласти розгляд заявок від бірж із антитрастових міркувань.

Проте, виконавчий генеральний директор CME Крег Донохью, висловив упевненість що планована угода буде схвалена. “Ми добре підготовлені до ситуацій такого роду”, - сказав він, додавши, що очікує завершення угоди через шість, максимум через дев'ять місяців.

Сенатор-демократ від штату Нью-Йорк Чак Шумер уже підтримав плановане злиття, назвавши його “дуже гарною новиною, як для штату, так і для всієї Америки в день, коли фінансові ринки кружляються у вихрі”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua