Середня зарплата в Росії виросте до 2700 доларів


Середня зарплата в Росії виросте до 2700 доларів

Концепція соціально-економічного розвитку Росії до 2020 року припускає збільшення середньої зарплати з 526 доларів до 2700 доларів і збільшення середньої тривалості життя до 75 років.

Про це повідомляє газета "Ведомости" у номері за понеділок, 17 березня.

Виданню вдалося ознайомитися з новою версією концепції (від 12 березня), над якою Мінекономрозвитку працює майже рік. У травні документ знову передадуть на розгляд уряду.

"До 2020 року життя в Росії буде відповідати її статусу - великої держави. Країна стане одночасно і соціально орієнтованою, і інноваційною, і енергетичною".

"З 8-го місця у світі за обсягом ВВП на душу населення за паритетом купівельної спроможності Росія до 2020 року перейде на п'яте місце. Середня зарплата виросте з 526 до 2700 доларів, тривалість життя досягне 75 років", - говориться в статті.

Перетворення передбачається провести в три етапи. "2008-2012 роки - підготовка до прориву, 2013-2017 роки - сам прорив, з 2018 року почнеться закріплення і розширення досягнутого", - відзначається в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua