Євро досяг восьми гривень


Євро досяг восьми гривень

Учора в обмінних пунктах столиці євро подолав психологічний бар'єр 8 гривень. Уряд Юлії Тимошенко поки небезпеки в тому, що відбувається, не бачить, і жорстку прив'язку гривні до долара, через яку, не в останню чергу, і дорожчає євро, скасовувати не збирається (за твердженнями експертів, це дозволило б зупинити стрімке падіння нашої валюти разом з доларом і притримати галопуючу інфляцію).

"Зміцненням і стабілізацією валюти займається Національний банк, а не уряд", - заявила нам учора Юлія Володимирівна. Опозиція стверджує, що її заява суперечить Конституції. "У Конституції сказано, що Кабмін забезпечує проведення фінансової політики. Так, Кабмін це повинен робити разом з Нацбанком, але не перекладати відповідальність тільки на НБУ", - сказав "Сьогодні" екс-міністр економіки Анатолій Кінах.

Як ми повідомляли, в наближених до урядових колах поки не сформувалася єдина думка щодо зміцнення гривні. Один із провідних економістів БЮТ Юрій Полунеєв говорив нам, що нацвалюту ніхто зміцнювати не збирається, тому що це вдарить по вітчизняному експортері, а інший експерт із БЮТ - Сергій Терьохін - говорив, що ревальвація потрібна, але вважав: на такий крок не піде Нацбанк, що поки відмовчується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua