Експерт: Український фондовий ринок відновить зростання з квітня


Експерт: Український фондовий ринок відновить зростання з квітня

У середині квітня вітчизняний фондовий ринок може відновити своє зростання.

Такий прогноз зробив керуючий директор КУА "Драгон Есет Менеджмент" Дмитро Ісупов під час зустрічі з журналістами.

На збільшення вартості акцій українських підприємств позитивно буде впливати приплив коштів з боку іноземних портфельних інвесторів.

"На сьогодні усе більше глобальних гравців розглядають Україну як пріоритетний регіон для інвестування цього року. Це пов'язане з тим, що на території СНД Україна - єдина велика країна, що не має високих фундаментальних ризиків для іноземців, на відміну від Росії, де тільки пройшли президентські вибори, і Казахстану, чия банківська система дуже сильно постраждала в результаті іпотечної кризи в США", - говорить Ісупов.

Ринки США, Європи і Японії в набагато більшій мірі інтегровані в світову економіку та піддані негативному впливу тривалої іпотечної кризи в США.

У зв'язку із цим ми бачимо таку тенденцію, що іноземні інвестори виводять свої капітали з розвинених ринків і переводять їх у ринки, що розвиваються. Ринки, що розвиваються, такі як Україна, Росія, більш динамічно ростуть і забезпечені природними ресурсами (рудою, вугіллям, нафтою і т.д.), тому інвестування в ці країни - гарний спосіб спробувати уникнути нестабільності на розвинених ринках.

"За нашими прогнозами, цього року активи публічних інститутів спільного інвестування збільшаться до 8-10 млрд.грн, - говорить керуючий директор компанії з управління активами "Драгон Есет Менеджмент" Андрій Золотухін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua