Вищий госпсуд України підтвердив правомірність стягнення АМКУ штрафу з операторів цукрового ринку


Вищий госпсуд України підтвердив правомірність стягнення АМКУ штрафу з операторів цукрового ринку

Вищий господарський суд України відмовив у задоволенні касаційних скарг великих операторів цукрового ринку на рішення Київського апеляційного господарського суду про правомірність стягнення з них Антимонопольним комітетом України (АМКУ) штрафу в розмірі 17,2 млн грн.

"Нашим наступним кроком стане звернення до відповідних інстанцій щодо примусового стягнення штрафу з відповідачів", - говориться в прес-релізі АМКУ з посиланням на голову комітету Олексія Костусєва.

Відповідно до повідомлення, цукровим компаніям прийдеться також сплатити кілька мільйонів гривень пені в державний бюджет за затримку з виплатою штрафу.

Як повідомлялося, у лютому 2006 року АМКУ оштрафував за антиконкурентні погоджені дії ТОВ "Українська продовольча компанія" на 6 млн грн, ТОВ "Агропродінвест" - на 4 млн грн, ТОВ "Цукровий союз" - 4 млн грн, ТОВ "Гала-Трейд" - 1 млн грн, ТОВ фірма "Астарта-Київ" - 1 млн грн, ТОВ ТД "АПО "Цукровик Полтавщини" - на 1 млн грн і ТОВ "АПО "Цукровик Полтавщини" - на 0,2 млн грн.

Компанії оскаржили рішення комітету в Господарському суді Києва, що визнав рішення АМКУ недійсним, однак 3 жовтня 2007 року це рішення скасував Київський апеляційний господарський суд. Після цього оператори ринку звернулися у Вищий господарський суд

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок Кримінал
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua