Власників магазинів у Кувейті відправлять до в'язниці за підвищення цін


Власників магазинів у Кувейті відправлять до в'язниці за підвищення цін

Сотням власників магазинів у Кувейті загрожує тюремне ув'язнення і великі штрафи за підвищення цін на продовольчі товари першої необхідності, заявило міністерство торгівлі промисловості країни, що підсилює заходи щодо боротьби з інфляцією, повідомляє ArabianBusiness.com.

Міністерство опублікувало список з 367 найменувань, куди входять рис, рослинна олія і маргарин, заморожене м'ясо птиці, рідке і порошкове молоко, і оголосило, що магазини, що невиправдано підвищують ціни на них, піддадуться переслідуванням.

У випадку, якщо суд визнає їхніх власників винними, їм загрожує до трьох років в'язниці і штраф від 2000 кувейтських динарів ($7365).

Минулого тижня в Кувейті була опублікована доповідь про ціни на 811 товарів, автори якої досліджували вартість виробництва та транспортування, щоб оцінити, наскільки виправдано недавнє підвищення цін. Це дослідження є першим із трьох етапів розслідування ситуації із цінами на продовольчі товари, які в жовтні виросли на 6,08% і сприяли збільшенню інфляції до рекордного рівня 7,3%.

На другому етапі будуть вивчені ціни в ресторанах і кафе. Публікація результатів цього етапу очікується наприкінці тижня

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua