0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ПриватБанк буде давати кредити через SMS


ПриватБанк буде давати кредити через SMS

ПриватБанк впровадив послугу SMS-кредит. КБ ПриватБанк впровадив послугу SMS-кредит, користуючись якою, за допомогою мобільного телефону і sms-повідомлень можна одержати кредит на суму від 10 гривень до 1 тис. гривень.

"Клієнт вибирає товар, ознайомлюється із умовами кредиту та зі свого мобільного телефону відправляє sms-повідомлення банку із вказівкою суми, необхідної йому для покупки.... Одержавши позитивне рішення банку, він може із упевненістю відправлятися за покупками. Вибравши товар, клієнт показує касирові магазину рішення банку у вигляді відповідного sms-повідомлення, пред'являє паспорт, одержує Чек-Договір", - відзначив керівник Департаменту споживчого кредитування ПриватБанку Роман Негинський.

Про те, як погасити кредит, клієнт довідається в будь-якому зручному йому відділенні ПриватБанку або на сайті банку, а також по безкоштовному телефону Сервісного Центру банку - 8 800 500 00 30, - говориться в повідомленні банку.

Раніше повідомлялося про те, що ПриватБанк запустив своє представництво в блогосфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк ДФ
В Контексті Finance.ua
Опитування