0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк буде давати кредити через SMS


ПриватБанк буде давати кредити через SMS

ПриватБанк впровадив послугу SMS-кредит. КБ ПриватБанк впровадив послугу SMS-кредит, користуючись якою, за допомогою мобільного телефону і sms-повідомлень можна одержати кредит на суму від 10 гривень до 1 тис. гривень.

"Клієнт вибирає товар, ознайомлюється із умовами кредиту та зі свого мобільного телефону відправляє sms-повідомлення банку із вказівкою суми, необхідної йому для покупки.... Одержавши позитивне рішення банку, він може із упевненістю відправлятися за покупками. Вибравши товар, клієнт показує касирові магазину рішення банку у вигляді відповідного sms-повідомлення, пред'являє паспорт, одержує Чек-Договір", - відзначив керівник Департаменту споживчого кредитування ПриватБанку Роман Негинський.

Про те, як погасити кредит, клієнт довідається в будь-якому зручному йому відділенні ПриватБанку або на сайті банку, а також по безкоштовному телефону Сервісного Центру банку - 8 800 500 00 30, - говориться в повідомленні банку.

Раніше повідомлялося про те, що ПриватБанк запустив своє представництво в блогосфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк ДФ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua