Долар відступає перед ієною, але стабілізується до євро


Долар відступає перед ієною, але стабілізується до євро

Американський долар залишається поблизу трирічного мінімуму щодо ієни на торгах у Токіо в середу 5 березня, до євро курс також перебуває в безпосередній близькості до рекордного значення.

Учасники ринку очікують чергові макроекономічні дані по США, а саме звіт ADP Services щодо ринку праці. Очікується, що за лютий американська економіка створила лише 18 тис. робочих місць, що стане найнижчим показником із травня 2003 року.

"Ситуація на житловому ринку погіршується", - заявив міністр фінансів США Генрі Полсон в інтерв'ю Громадському радіо Америки. Голова ФРС США Бен Бернанкі закликав банкірів, виступаючи в Орландо, списати деякі борги тим іпотечним позичальникам, які перебувають під загрозою дефолту. Учасники ринку майже впевнені в тому, що 18 березня ФРС ухвалить рішення щодо зниження ставки по федеральних фондах на 75 базисних пункту, про що свідчать ф'ючерси на рішення ФРС США на Chicago Board of Trade.

Таким чином, очікування погіршення економічної ситуації в США, а також ослаблення грошово-кредитної політики продовжують робити знижувальний тиск на долар. На ранкових торгах у Токіо долар опускався до 103,39 ієн о 13:27 з 103,37 ієн увечері в Нью-Йорку. До євро курс трохи зміцнювався до $1,5191 за євро з $1,5217 увечері в Нью-Йорку. Курс ієни до євро також зміцнювався до 157,06 ієн з 157,30 ієн у Нью-Йорку.

Однак найбільш істотні зміни відбувалися в парі американського та австралійського долара. Курс австралійського долара падав до $0,9255 з $0,9276 у Нью-Йорку. Відповідно до звіту уряду, економіка Австралії виросла всього на 0,6% в IV кварталі 2007 року. Напередодні Резервний банк Австралії підвищив ключову ставку на 25 базисних пункту до 7,25%. Таким чином, валютні трейдери вважають, що в сформованій ситуації можна говорити про завершення процесу підняття дисконтної ставки, а значить ослаблення причин для подальшого зміцнення австралійської валюти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua