Бернанке закликає банки збільшити обсяг списання іпотечних кредитів


Бернанке закликає банки збільшити обсяг списання іпотечних кредитів

Голова Федеральної резервної системи (ФРС) Бен Бернанке закликав банки збільшити обсяг списання іпотечних кредитів, повідомляє агентство Bloomberg.

У своїй доповіді, присвяченій запобіганню збільшенню числа позбавлень прав власності по заставних на будинки, Бернанке заявив, що необхідно почати додаткові заходи, щоб зупинити збільшення числа дефолтів.

"Спроби уряду та приватних компаній, спрямовані на те, щоб уникнути непотрібних позбавлень прав власності, приносять свої плоди, однак можна і необхідно зробити більше, - заявив глава ФРС. - Скорочення основної суми заборгованості по іпотечних кредитах може бути більш дієвим методом, що дозволить уникнути прострочення виплат і втрати права викупу закладеного майна".

За словами Бернанке, американці продовжать повідомляти про дефолти по іпотечних кредитах. "Дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку житла дозволяє очікувати подальше зниження цін на будинки", - відзначив він.

Голова ФРС заявив також, що ставки по іпотечних кредитах зростуть більш ніж на 1 процентний пункт. "Зниження короткострокових процентних ставок і низка ініціатив, включаючи заморожування ставок по деяких кредитах, трохи пом'якшать цей ефект, однак перегляд ставок, проте, буде стресом для багатьох домовласників", - сказав Бернанке.

У своїх коментарях Бернанке не торкався грошово-кредитної політики США. Відповідно до котирувань ф'ючерсів на рівень ставки, імовірність її зниження в березні на 0,75 процентного пункту, до 2,25% річних, оцінюється інвесторами в 76%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua