Долар опустився до євро до нового рекорду - 1,5251 дол.


Долар опустився до євро до нового рекорду - 1,5251 дол.

Курс долара США під час торгів у понеділок опустився до нового рекордного мінімуму відносно євро - $1,5251, повідомило агентство Bloomberg.

Причиною цього є очікування поглиблення кризи в американській економіці та збільшення збитків банків через колапс ринку subprime-іпотеки.

"Негативні очікування для світових ринків і світової економіки усе більше прискорюють падіння долара", - відзначає Самаріт Шанкар з Bank of New York Mellon.

У п'ятницю вартість євро становила $1,5179.

Крім того, курс долара до ієни 3 березня опускався до мінімальної позначки за три роки - 102,62 ієни. Однак потім курс скоректувався нагору - до 102,98 ієни в порівнянні з 103,74 ієни в Нью-Йорку в п'ятницю.

Увага операторів валютного ринку в перший робочий день тижня буде спрямована на статистичні дані зі США.

Значення індексу виробничої активності в США (ISM Manufacturing) у лютому опустилося до 48,1 пункту з 50,7 пункту місяцем раніше, прогнозують опитані агентством Thomson Financial аналітики. Падіння індексу до 50 пунктів і нижче говорить про зниження ділової активності у виробничій сфері.

Офіційні дані будуть опубліковані американським Інститутом управління поставками о 18:00.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua