Долар до євро скоректувався вгору в понеділок з рекордного мінімуму


Долар до євро скоректувався вгору в понеділок з рекордного мінімуму

Долар США торгується в понеділок трохи вище рекордного мінімуму відносно євро, що був зафіксований в останній день лютого, після виходу даних про інфляцію в єврозоні, що збіглися із прогнозами, повідомило агентство Thomson Financial.

Курс єдиної європейської валюти на 16:07 становив $1,5202 за євро в порівнянні з $1,5205 вранці і $1,5179 у минулу п'ятницю.

За даними статистичного управління Євросоюзу, збільшення споживчих цін у єврозоні минулого місяця склало 3,2% у річному вирахуванні. Таким чином, інфляція в єврозоні залишилася на січневому рівні - рекордному з моменту введення в обіг євро в 1999 році. На думку експертів, це змусить Європейський центральний банк залишити незмінною базову процентну ставку, незважаючи на ослаблення темпів економічного зростання.

Ціни низки продуктів харчування, включаючи пшеницю та сою, а також вартість енергоносіїв збільшилися до рекордних рівнів минулого місяця, що, імовірно, утримає інфляцію в регіоні цього року вище цільового рівня центробанку 2% дев'ятий рік підряд, вважають економісти.

Курс долара до ієни 3 березня опускався до мінімальної позначки за три роки - 102,93 ієни. Однак потім курс скоректувався нагору і на 16:07 під час європейських торгів становив 103,14 ієни в порівнянні з 103,74 ієни в Нью-Йорку в п'ятницю.

Увага операторів валютного ринку в перший робочий день тижня буде спрямована на статистичні дані зі США.

Значення індексу виробничої активності в США (ISM Manufacturing) у лютому опустилося до 48,1 пункту з 50,7 пункту місяцем раніше, прогнозують опитані агентством Thomson Financial аналітики. Падіння індексу до 50 пунктів і нижче говорить про зниження ділової активності у виробничій сфері. Офіційні дані будуть опубліковані американським Інститутом управління поставками о 18:00 МСК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua