Кабмін скасував схвалення концепції держпрограми модернізації ринків капіталу


Кабмін скасував схвалення концепції держпрограми модернізації ринків капіталу

Кабінет Міністрів скасував схвалену урядом Віктора Януковича 8 листопада 2007 року концепцію державної цільової програми модернізації ринків капіталу. Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 349-р від 27 лютого.

"Визнати таким, що втратило чинність, чинність розпорядження Кабінету Міністрів від 8 листопада 2007 року №976", - сказано в документі.

Скасована концепція держпрограми модернізації ринків капіталу, зокрема, передбачала: консолідацію фондових бірж, стимулювання залучення коштів населення в цінні папери українських емітентів та інститути спільного інвестування, створення рівних умов оподаткування доходів за банківськими депозитами та іншими фінансовими інструментами і доходів за цінними паперами інститутів спільного інвестування, спрощення процедури припливу й відтоку портфельних інвестицій, підвищення вимог до мінімального обсягу торгів фінансовими інструментами, впровадження однакових вимог до фінустанов, що виступають посередниками в системі біржової торгівлі похідними фінансовими інструментами.

Як повідомляло агентство, 8 листопада 2007 Кабмін схвалив концепцію державної цільової економічної програми модернізації ринків капіталу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua