НАТО не визнало Україну кандидатом на вступ до Альянсу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НАТО не визнало Україну кандидатом на вступ до Альянсу

25
Посли країн Північноатлантичного альянсу, що приймали участь у засіданні комісії "Україна–НАТО" у Києві, закликають якнайшвидше розробити новий формат взаємин між Україною та альянсом, передають Українські Новини.
Генеральний секретар НАТО Джордж Робертсон, який приймав участь у засіданні комісії також заявив, що альянс готовий до розширення співробітництва з Україною. Разом із тим, за його словами, поки не йдеться про подачу Україною заявки на вступ до НАТО та про схвалення спільного плану дій, спрямованих на вступ.
Під час засідання комісія також розглянула Проміжну доповідь, складену для розробки нових механізмів розвитку відносин Україна–НАТО. На його підставі у листопаді в Празі планується підписання нового плану співробітництва України та НАТО. Зокрема, сторони мають намір включити до цього плану розвиток політичного діалогу України й НАТО, практичне співробітництво в оборонній реформі та в економіці, а також взаємодію в охороні державного кордону, попередженні надзвичайних ситуацій цивільного характеру, взаємодію у сфері науки.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас