Фінансовий результат банку "Хрещатик" за 2007 р. збільшився у 1,5 рази


Фінансовий результат банку "Хрещатик" за 2007 р. збільшився у 1,5 рази

ВАТ КБ "Хрещатик" поліпшив власні фінансові показники та підвищив рейтингові позиції, повідомила FINANCE.UA прес-служба банку.

Станом на 1 січня 2008 р. фінансовий результат банку перевищує 50 млн грн, що у 1,5 раза більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

З початку 2007 р. чисті активи банку зросли на 62% і становлять понад 5,9 млрд грн, валюта балансу на 53% і досягла понад 6,9 млрд грн.

Балансовий капітал "Хрещатика" збільшився на 96% і досяг майже 690 млн грн. Статутний капітал становить 540 млн грн.

Кредитно-інвестиційний портфель банку зріс майже на 71% і становить понад 4,6 млрд грн. Найбільші обсяги кредитних вкладень у 2007 році отримали підприємства таких галузей економіки, як енергетика, транспорт, верстато- та літакобудування, сільське господарство, харчова та легка промисловість, будівництво, торгівля, освітянство.

Загалом обсяги наданих кредитів за 2007 р. збільшилися на 69%. Заборгованість за кредитами, наданими тільки корпоративному бізнесу за 2007 р., збільшилась на 60% порівняно з початком року та становить на 01.01.08 майже 2,7 млрд грн.

Підвищеним попитом продовжують користуватися кредити населенню (споживчі, іпотечні та ін.), обсяги яких збільшилися в 2,1 раза і становлять майже 760 млн грн. Значними темпами зростали вклади населення, які порівняно з початком 2007 р. зросли на 65% і сьогодні становлять 1244 млн грн.

Інтенсивно розвивається мережа банкоматів банку, яка налічує понад 200 одиниць і де обслуговуються картки міжнародних платіжних систем MasterCard WorldWide та VISA International, а також Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП). З них 94 раніше встановлених банкомати, зокрема в столичному метро, переобладнані на прийом карток усіх згаданих систем, а нові банкомати вже оснащені сертифікованим НБУ програмним забезпеченням, що робить їх унікальними серед "автоматичних касирів" інших еквайрингових систем.

За 2007 р. "Хрещатиком" майже на 150% нарощено емісію платіжних карток, кількість яких станом на 1 січня становить понад 210 тис. міжнародних платіжних систем та майже 13 тис. НСМЕП.

У 2007 р. спостерігалася стрімка тенденція зміцнення позицій "Хрещатика" як провідної фінансової установи держави. Так, банк "Хрещатик" у загальнонаціональному рейтингу посів 16-у сходинку як найбільш капіталізований банк, 3-тю сходинку як інвестиційно орієнтований банк та оператор ринку банківських металів, 4-у сходинку серед українських банків як кращий зберігач, 16-е місце серед кращих торговців та 20-е — за обсягами торгів корпоративними облігаціями у ПФТС за 2006 р. До того ж банк — серед найкращих високотехнологічних банківських установ (16-е місце за рейтингом "Гвардія новаторів") і серед десятки найдорожчих банківських брендів (за рейтингом "Гвардія брендів").

У цьому році завершилася робота по створенню банку як системного, який працює в усіх регіонах України. На сьогодні його установи присутні в усіх обласних центрах країни і багатьох провідних бізнес-центрах, їх кількість станом на 01.01.08 дорівнювала 134.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Хрещатик
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua