Прийнято закон про індексацію доходів населення — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Прийнято закон про індексацію доходів населення

42
Верховна Рада прийняла Закон, що підвищує поріг захисту доходів населення від підвищення цін, запровадивши індексування доходів населення на рівень інфляції за її зростання на 1 % пункту (раніше індексацію доходів проводили за зростання інфляції на 5 % пункту). Закон також уможливив контроль з боку громадських організацій за індексацією доходів населення на рівень інфляції.
Крім того, як повідомляють Українські Новини, парламент запровадив громадські експертні групи з питань індексації доходів населення при державних адміністраціях областей та міських радах. Члени рад працюватимуть на громадських засадах, але необхідні приміщення та устаткування їм повинні будуть надати місцеві органи влади.
Згідно закону, індексації підлягають доходи населення у межах прожиткового мінімуму, встановленого для різних груп населення. Закон захищає від інфляції тільки доходи населення, що отримані у гривнях й мають постійний характер, а також виплачувані підприємством компенсації працівникам чи особам, які втратили годувальника.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас