Члени СОТ планують продовжити Дохійський раунд переговорів у березні


Члени СОТ планують продовжити Дохійський раунд переговорів у березні

Міністри торгівлі країн-членів Світової організації торгівлі (СОТ) мають намір продовжити Дохійський раунд переговорів у березні 2008 р.

Про це заявив єврокомісар з питань торгівлі Пітер Мандельсон на міжнародному економічному форумі у швейцарському Давосі, - передає Reuters.

"Ми прийшли до згоди, що якщо ми хочемо успішного продовження переговорів, то нова зустріч повинна відбутися за президентства Джорджа Буша. Необхідний прорив у процесі переговорів, і він може відбутися на католицький Великдень (у березні 2008р.)", - сказав Мандельсон.

Торговельний представник США Сюзан Шваб відзначила, що Вашингтон як і раніше зацікавлений у тому, щоб досягти ключової угоди про світову торгівлю в 2008р. За її словами, наступні кілька місяців для Дохійського раунду будуть визначальними.

Дохійський раунд переговорів був початий в 2001 р. з метою лібералізації міжнародної торгівлі та зміцнення глобального економічного зростання.

Однак у наступні роки процес укладання ключової угоди в рамках СОТ неодноразово переривався через те, що країни-учасниці переговорів не могли досягти консенсусу в питаннях субсидування сільськогосподарського сектора в США і Європі, а також лібералізації ринків країн, що розвиваються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua