Акції Ощадбанку впали після виступу Грефа в Давосі


Акції Ощадбанку впали після виступу Грефа в Давосі

Акції Ощадбанку, найбільшої кредитної організації в Росії, стали стрімко дешевшати після виступу колишнього міністра економічного розвитку та глави Ощадбанку Германа Грефа на Світовому економічному форумі в Давосі та публікації звіту банку.

Якщо на початку торговельної сесії на ММВБ акції банку подорожчали на півтора відсотка, то до 15:50 за московським часом вони подешевшали на 0,8 відсотка в порівнянні з котируваннями напередодні.

У Давосі Герман Греф повідомив, що в 2008 році активи російських банків підростуть максимум на 25 відсотків при тому, що в 2007 році це зростання склало 43 відсотка. Крім того Греф заявив, що в Ощадбанку буде створений власний інститут макроекономічних досліджень, що буде допомагати уряду,- передає РІА Новости.

У звіті Ощадбанку за 2007 рік сказано, що за січень-вересень 2007 року чистий прибуток кредитної організації виріс на 12 відсотків до 69,2 мільярда рублів. Активи банку збільшилися на 30,4 відсотки до 4,5 трильйони рублів. Капітал Ощадбанку виріс на 95 відсотків до 600,7 мільярда рублів.

Герман Греф очолив Ощадбанк наприкінці 2007 року після того, як був знятий з поста міністра економічного розвитку та торгівлі. Декілька топ-менеджерів Ощадбанку відразу після призначення Грефа подали в відставку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua