Bank Austria Creditanstalt AG завершив угоду купівлі "Укрсоцбанку"


Bank Austria Creditanstalt AG завершив угоду купівлі "Укрсоцбанку"

Bank Austria Creditanstalt AG, підрозділ UniCredit Group, відповідальний за банківську діяльність, завершив угоду купівлі 94,2% акцій АКБ "Укрсоцбанк" за 1,525 млрд євро.

Пакет акцій купується в групи інвесторів, інтереси яких представляє міжнародна інвестиційна компанія EastOne, повідомляє прес-служба Bank Austria Creditanstalt. Фінансовими консультантами угоди виступили Credit Suisse і UniCredit Markets & Investment Banking, юридичним - Allen&Overy.

Купівля 94,2% акцій "Укрсоцбанку" підсилить позиції UniCredit Group в Україні, де група вже представлена ТОВ "Унікредит Банк".

UniCredit є однією із провідних європейських фінансових груп за ринковою капіталізацією (близько 70 млрд євро) і представлена в 23 країнах. Кількість філій і відділень становить близько 9 тисяч, кількість співробітників - близько 170 тис. чоловік.

Активи групи станом на 30 червня 2007 р. оцінювалися в 1018 млрд євро.

У Східній Європі UniCredit управляє найбільшою роздрібною банківською мережею з більш ніж 3,7 тис філій і відділень, кількість співробітників яких перевищує 76 тис. чоловік. Крім України, UniCredit представлена в таких державах СНД, як Азербайджан, Казахстан, Киргизія, РФ, а також у Латвії, Литві та Естонії.

Чисті активи АКБ "Укрсоцбанк" за підсумками 2007 р. склали 31,213 млрд грн, збільшившись із початку року на 78%. Загальний кредитний портфель банку досяг 24,164 млрд грн, збільшившись із початку року на 90,4%.

При цьому обсяг кредитів населенню перевищує суму кредитів підприємствам (13,193 млрд грн проти 10,971 млрд грн). Обсяг коштів юридичних осіб на термінових і поточних рахунках становить 7,638 млрд грн. Темп зростання з початку року склав 31,8%. Обсяг коштів фізичних осіб досяг 7,474 млрд грн. З початку року він збільшився на 46,3%.

АКБ "Укрсоцбанк", що входить у групу найбільших банків України, заснований у вересні 1990 р. Мережа банку нараховує 500 установ, з них 27 обласних філій і 473 відділення. Персонал банку нараховує понад 10 тис. осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua