Вінський допускає приватизацію невеликих аеропортів


Вінський допускає приватизацію невеликих аеропортів

Міністр транспорту й зв'язку Йосип Вінський допускає приватизацію невеликих аеропортів.

Про це Вінський повідомив на прес-конференції.

Він зазначив, що в Україні на сьогодні існує єдиний прибутковий аеропорт - "Бориспіль", а інші збиткові через малий пасажиропотік.

Він додав, що Мінтрансзв'язку займається питаннями реконструкції аеропортів у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Одесі й Львові, що пов'язане з підготовкою до Чемпіонату Європи 2012 року.

"У дрібніших аеропортах ситуація дуже непроста. Там потрібно буде шукати радикальні механізми, можливо, навіть пов'язані із приватизацією цих аеропортів", - сказав Вінський.

Він додав, що для залучення в регіональні аеропорти більшого пасажиропотоку необхідна кардинальна реконструкція їх інфраструктури, для чого необхідне залучення приватних інвестицій.

Як повідомляло агентство, у липні Міністерство транспорту й зв'язку домовилося з турецькою компанією TAV Airports про розробку пропозицій щодо модернізації українських аеропортів.

Мінтрансзв'язку має намір активізувати поліпшення транспортної інфраструктури у зв'язку з підготовкою до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua