Аналітики Уолл-стріт погіршують прогнози


Аналітики Уолл-стріт погіршують прогнози

Аналітики Уолл-стріт дають усе більш похмурі прогнози фінансових результатів США на четвертий квартал 2007 року і перші два квартали 2008 року.

Економісти очікують, що прибутки компаній, що входять в S&P 500, у першому кварталі 2008 року виростуть на 4% у річному вирахуванні, а в другому кварталі - на 4,2 відсотки.

Це порівнянно з попереднім прогнозом зростання на 4,5 і 4,4% відповідно, і набагато нижче оцінки, даної 1 жовтня - 11,4 і 9,4% відповідно.

Прибутки в четвертому кварталі знизилися на 10,9 відсотка в порівнянні з попереднім роком, вважають аналітики. Ця оцінка гірша прогнозу, зробленого минулого тижня, що пророкував зниження на 9,1%, і являє собою різкий контраст із прогнозом 11,5% зростання, зробленим 1 жовтня.

22 січня, через 20 хвилин після початку торгів на біржі ПФТС котирування знизилися в середньому на 7%.

Фондові торги в Європі відкрилися 22 січня різнонаправленим рухом провідних індексів на тлі побоювань інвесторів про рецесію економіки США.

У понеділок європейські ринки продемонстрували найбільш різке одноденне падіння з моменту атак на Нью-Йорк і Вашингтон 11 вересня 2001 через збільшення побоювань із приводу стану економіки США.

Криза почалася як тільки стало відомо, що план президента США зі стимулювання національної економіки вартістю 150 мільярдів доларів, а також очікування відносно зниження існуючих облікових банківських ставок не змогли впливати на негативний настрой інвесторів на тлі кризи в американській системі іпотечного кредитування.

Як повідомлялося, український фондовий ринок у понеділок продовжив падіння на тлі негативних новин з міжнародних фондових ринків - середнє падіння курсів акцій на найбільшій фондовій біржі країни - ПФТС досягло 5%, воно продовжує збільшуватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua