Американські акції можуть приєднатися до обвалу бірж Азії та Європи


Американські акції можуть приєднатися до обвалу бірж Азії та Європи

Тиждень, що настав, може ознаменуватися для Wall Street кінцем бичачого ринку, що грає на підвищення, тому що американські акції, цілком ймовірно, приєднаються до обвалу азіатських і європейських бірж, викликаного загрозою рецесії в США, прогнозує 21 січня агентство Reuters.

У понеділок американські біржі не працювали, але індексні ф'ючерси впали більше ніж на 4%. Якщо у вівторок американські біржі відкриються на рівнях, які показують ф'ючерси, це небезпечно наблизить основні індекси до ведмежої території, або до падіння на 20% у порівнянні з піком, досягнутим у жовтні. Це ознаменує смерть бичачого ринку, що народився на початку жовтня 2002 року.

"Сьогодні ми бачимо усе більше ознак того, що вибухові хвилі зі США поширюються по світові, а в тому, що стосується кредитних проблем, ми дотепер перебуваємо в епіцентрі", - заявив агентству Субодх Кумар, головний інвестиційний стратег компанії Subodh Kumar & Associates у Торонто. У вівторок падіння продовжиться, сказав він, додавши, що обвал світових бірж пов'язаний з економічними проблемами на закордонних ринках і в США.

Однак падіння може зупинитися, якщо компанії, що визначають біржову кон'юнктуру, такі як Apple and United Technologies, породять надію, що американській економіці вдасться уникнути рецесії.

На цьому тижні повинні опублікувати квартальні результати великі корпорації, включаючи Bank of America Corp, Microsoft Corp і AT&T Inc.

"Чи очікує нас тривалий ведмежий ринок, що грає на зниження, залежить не тільки від того, чи ввійдемо ми в рецесію, але і від того, як довго протриває слабість прибутків", - відзначив Кумар.

У світлі економічних перспектив, компанії будуть обережними у своїх прогнозах, заявив агентству Оуен Фіцпатрик, що очолює американські інвестиції в Deutsche Bank Private Wealth Management.

"Схоже, що ринок якоюсь мірою капітулює, - сказав він. - Я думаю, ми намацуємо дно, але це не означає, що нам не прийдеться шукати інше дно".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua