Квартиру в кредит в Єгипті не купиш


Квартиру в кредит в Єгипті не купиш

Щоб укласти договір купівлі-продажу і стати власником єгипетської нерухомості, нерезиденту досить мати закордонний паспорт.

Купити нерухомість в Єгипті можуть громадяни інших країн. У той же час, відповідно до місцевого законодавства, площа об'єкта (або об'єктів) повинна бути не більше 4 тисяч квадратних метрів. При цьому іноземець не зможе придбати більше двох об'єктів. Взагалі іноземні громадяни мають право купувати нерухомість у власність, однак є території, де це неможливо.

Так, купуючи житло на Синайському півострові (Шарм-ель-Шейх, Дахаб), у контракті можна прописати лише оренду на 99 років з можливістю продовження. Це пов'язане з тим, що на півострові - військова зона і він вважається стратегічним об'єктом.

Ще одна незручність для нерезидентів - всі документи арабською мовою. Звичайно, переклад можна зробити, але лише для особистого ознайомлення, юридичну силу буде мати тільки договір арабською мовою. Крім того, єгипетські банки не припускають і кредитування нерезидентів. Основна складність при цьому - підтвердження джерел одержання суми.

На відміну від багатьох європейських країн, в Єгипті немає податку на нерухомість для іноземців. Тому покупець-нерезидент не несе істотних додаткових видатків. У той же час власник-єгиптянин зобов'язаний платити щорічний податок на житло. Це призвело до того, що в Єгипті багато недобудованих будинків, у яких живуть заповзятливі місцеві жителі.

Якщо вартість апартаментів або вілли, купленої іноземцем у Єгипті, перевищує 50 тисяч доларів, за законом може бути оформлена резидентська віза (постійна) терміном на 5 років. В іншому випадку власники єгипетської нерухомості можуть звернутися в посольство Єгипту у своїй країні, де на підставі свідоцтва оформляється довготермінова віза термінов до 1 року. До речі, таку візу можна і продовжити, причому не залишаючи межі країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua