АБ "Брокбізнесбанк" підтверджує своє право на виплату пенсій і грошової допомоги


АБ "Брокбізнесбанк" підтверджує своє право на виплату пенсій і грошової допомоги

Підписано тристоронній Договір між Пенсійним фондом України, Міністерством праці та соціальної політики України і АБ "Брокбізнесбанк" про надання банку права виплати пенсій і грошової допомоги за згодою одержувачів пенсій і допомоги в 2008 році.

Як повідомлялося раніше, рішеннями конкурсної комісії Пенсійного фонду України і Міністерства праці та соціальної політики від 06.11.2007 і 09.11.2007 р. АБ "Брокбізнесбанк" був визнаний переможцем чергового конкурсу з відбору банків, у яких можуть здійснюватися виплати пенсій і грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги.

АБ "Брокбізнесбанк" має право виплати пенсій у всіх регіонах, охоплених його філіальною мережею. Пенсіонери мають можливість одержувати свою пенсію у філіях і відділеннях АБ "Брокбізнесбанк", а також користуватися спеціально розробленою банком пільговою депозитною програмою "Пенсійний депозит", що пропонує спеціальні умови по депозитних внесках для пенсіонерів.

АБ "Брокбізнесбанк" за рішенням конкурсної комісії Пенсійного фонду України і Міністерства праці та соціальної політики з 22 жовтня 2002 року обслуговує пенсіонерів, здійснює виплати пенсій і грошової допомоги.

www.bankbb.com.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Брокбiзнесбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua