Citigroup має намір продати частку в Redecard за 1,08 млрд дол.


Citigroup має намір продати частку в Redecard за 1,08 млрд дол.

Американський найбільший банк Citigroup Inc. має намір продати свою частку в бразильському операторі кредитних карток Redecard і може одержати за неї до 1,08 млрд дол. Інформація про це міститься в опублікованій заяві про наміри Citigroup Inc., передає Reuters.

У заяві говориться, що Citigroup має намір продати приналежні їй 41,13 млн акцій Redecard, ціна на які склала на торгах 26,25 бразильських реалів (15 дол.) за 1 акцію.

15 січня ц.р. Citigroup оголосила про намір продовжувати розпродаж непрофільних активів і повідомила, що залучить 14,5 млрд дол. за рахунок розміщення конвертованих привілейованих цінних паперів. 12,5 млрд дол. буде отримано в результаті закритого розміщення конвертованих привілейованих цінних паперів з купоном в 7% і конверсійною премією в 20%, ще 2 млрд дол. - за рахунок публічного розміщення нового випуску аналогічних паперів. Крім того, Citigroup оголосила про намір продовжувати розпродаж непрофільних активів.

Відзначимо, чистий прибуток найбільшого в США банку Citigroup Inc. за підсумками 2007 р. знизився в 6 разів - до 3,62 млрд дол. у порівнянні з 21,54 млрд дол., отриманими попереднього року. Виторг компанії за 2007 р. знизився на 9%, склавши 81,7 млрд дол. проти 89,62 млрд дол. 2006 року.

Чисті збитки Citigroup в IV кварталі 2007 р. склали 9,83 млрд дол. у порівнянні із чистим прибутком у розмірі 5,13 млрд дол., отриманим за аналогічний період попереднього року. Виторг компанії за IV квартал 2007 р. знизився в 3,3 рази, склавши 7,2 млрд дол. проти 23,83 млрд дол. 2006 року.

Нагадаємо, Citigroup, створений в 1998 р. у результаті злиття Citicorp і Travelers Group, є однією з найбільших фінансових установ у світі. Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку. Citibank, що входить у групу, щодня проводить розрахункові і депозитарні операції в обсязі, що перевищує 1 трлн дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua