Держфінпослуг має намір затвердити порядок обміну інформацією із ДКЦПФР і НБУ


Держфінпослуг має намір затвердити порядок обміну інформацією із ДКЦПФР і НБУ

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг має намір затвердити порядок обміну інформацією з Державною комісією з цінних паперів і фондового ринку й Національним банком.

Про це сказано в проекті методики обміну інформацією між згаданими держорганами.

Відповідно до документа, для обміну даними створюється спеціальна інформаційна система з єдиним місцем зберігання даних, а сам обмін повинен здійснюватися в шифрованому режимі, і кожний з відправників повинен мати електронний цифровий підпис для обміну інформацією.

Формована база даних має містити резервну копію для зберігання, а користувачі інформації мати можливість працювати з даними в режимі постійного автоматизованого зв'язку в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Сама інформаційна система працює цілодобово з технологічними перервами, які не можуть перевищувати 1 годину в неробочий час (з 18:00 до 9:00).

До інформації, яка надається ДКЦПФР, зокрема входить: склад, структура й вартість активів недержавних пенсійних фондів, винагорода компанії, що здійснює управління активами НПФ; інформація про договори із цінними паперами за звітний період на організаторах торгівлі, однією зі сторін яких виступає торговець ЦП, з яким управляюча активами НПФ компанія уклала договір; перелік професійних учасників фондового ринку, які одержали ліцензію на управління активами, зберігання цінних паперів; інформація про емітентів, на яких накладено санкції за правопорушення на ринку ЦП, а також дані про участь нерезидентів у статутних фондах управляючих компаній.

Держфінпослуг у свою чергу надає інформацію про ліцензованих адміністраторів НПФ а також анульовані ліцензії; перелік управляючих компаній, які одержали ліцензію на адміністрування пенсійних фондів; перелік НПФ, які мають договори з адміністраторами, КУА й зберігачами зі згадуванням цих компаній, а також виявлення фактів неякісного виконання обов'язків управляючими активами компаній і зберігачами.

Національний банк надає інформацію про порушення валютного банками законодавства й установлених регулятором економічних нормативів; дані про суму й обсяги депозитів, зокрема, кошти фізичних осіб і небанківських фінустанов; інформація про банки, що емітували депозитні сертифікати й кошти, залучені в них, і дані про обсяги операцій з банківськими металами.

Як повідомляло агентство, у грудні 2007 Держфінпослуг домовилася про обмін інформацією із ДКЦПФР і НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua