Тимошенко: Виплата заощаджень Ощадбанку не викличе інфляції


Тимошенко: Виплата заощаджень Ощадбанку не викличе інфляції

Ніяких "інфляційних наслідків" від виплати заощаджень Ощадбанку колишнього СРСР не буде, тому що ці кошти з'явилися за рахунок боротьби з корупцією.

Про це заявила в інтерв'ю телеканалу "Інтер" прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

За її словами, за 10 днів роботи новому уряду вдалося закрити істотну частину тіньових фінансових оборотів у країні, таким чином були істотно збільшені доходи бюджету за рахунок боротьби з корупцією, ухилянням від сплати податків і прямими крадіжками з бюджету.

За рахунок цього з’явились додаткові гроші. "Ці гроші ми розподілили так, щоб жодна людина не була обділена. Якщо людина має внесок до 1 тис. грн., він йому повертається повністю. Якщо людина має 1 тис. грн. або більше, повертається 1 тис. грн., як перший крок, а потім ми будемо повертати ті внески поступово протягом двох років", - сказала глава уряду.

Вона підкреслила, що всі виплати знецінених заощаджень предметно розраховані Міністерством економіки, Міністерством фінансів, пройшли всі необхідні експертизи, і "я сьогодні можу сказати, що ніяких інфляційних наслідків від цієї сплати в Україні не буде", - сказала прем'єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua