Експерт: Економіка, що повільно зростає, приведе до погіршення результатів на світових фондових ринках в 2008р.


Експерт: Економіка, що повільно зростає, приведе до погіршення результатів на світових фондових ринках в 2008р.

Економіка, що повільно зростає, приведе до погіршення результатів на світових фондових ринках в 2008 р., вважають аналітики Erste Group.

Проте, за прогнозами компанії, перешкоди для розвитку в Центрально-Східній Європі (ЦСЄ) не повинні бути настільки значними, оскільки компаніям вдавалося мати досить сильні грошові потоки протягом останнього років.

Таким чином, вони зможуть профінансувати капіталовкладення в необхідних обсягах.

Erste Group прогнозує також, що, хоча 2008 р. засвідчить зрілість бізнес-циклів і спаду зростання в глобальному масштабі, регіон ЦСЄ продовжить активно розвиватися, чому сприяє проведена в даний момент конвергенція.

На думку експертів, економіка ЦСЄ продовжує демонструвати досить високі показники зростання, незважаючи на погіршення перспектив глобальної економіки. Однак в економіці багатьох країн ЦСЄ зростання повинне певним чином уповільнитися.

У той час як криза на ринку нерухомості США і нестача ліквідності на основних ринках тільки певним чином вплинули на економіку ЦСЄ, високі товарні ціни (особливо на сиру нафту, пшеницю і сухе молоко) підвищили рівень інфляції в цьому регіоні.

Аналітики Erste Group відзначають також, що Європа, що розвивається, стає найбільш прибутковою після Азії серед всіх ринків, що розвиваються. Так, ринки, що ростуть, набрали вагу на світових приватних фондах за рахунок розвинених ринків.

Крім того, фонди ринків, що зростають, інших країн звернули свій погляд на Європу, що розвивається, і її вага збільшилася на противагу Азії, що розвивається, і Латинській Америці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua