0 800 307 555
0 800 307 555

Боголюбов опосередковано сконцентрував 91,48% австралійської Consolidated Minerals


Співвласник Приватбанку Геннадій Боголюбов опосередковано сконцентрував 91,48% акцій одного з найбільших світових виробників марганцевої сировини Consolidated Minerals (Австралія).

Про це сказано в повідомленні Австралійської фондової біржі.

Відповідно до повідомлення, контрольована Боглюбовим компанія Palmary Enterprises (Australia) Pty Limited і афілійовані з нею особи станом на 9 січня сконцентрували 91,48% акцій Consolidated Minerals.

О 19:00 за мельбурнським часом 8 січня скінчився час дії пропозиції Palmary міноритарним акціонерам Consolidated Minerals про викуп їхніх акцій.

Як повідомляло агентство, раніше, Palmary Enterprises конкурувала в боротьбі за акції міноритарних акціонерів Consolidated Minerals з компанією Pallinghurst (її очолює колишній президент російського СУАЛ Брайан Гілберстон), але після того як на початку грудня 2007 року Palmary збільшила ціну пропонованого викупу акцій Consolidated Minerals з 4,7 до 5 доларів за акцію, Pallinghurst відмовився від придбання акцій і прийняв пропозицію Palmary.

Palmary контролює ряд компаній, що добувають марганцеву руду, зокрема Ghana Manganese Company Limited.

Група Приватбанку контролює єдиних виробників марганцевої сировини в Україні Марганецький і Орджонікідзевський ГЗК, також Запорізький і Стаханівський феросплавні заводи й феросплавний завод Highlanders Alloys (США).

Consolidated Minerals в 2006 році добула 888 тис. тонн марганцевої руди, EBITDA компанії становила 28,3 млн. доларів, чистий прибуток - 6,5 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua