Китай зменшить тарифи на імпорт нафтопродуктів


Китай зменшить тарифи на імпорт нафтопродуктів

З 1 січня 2008 Китай скоротить тарифи на імпорт бензину, дизельного та авіаційного палива з 2-6% до 1%. Про це міністерство фінансів КНР повідомило в середу 26 грудня.

При цьому тарифи на імпорт нафти будуть знижені з 2% до 1%, а тарифи на топковий мазут залишаться на рівні 3%. Тарифи на експорт сирої нафти також залишаться без змін на позначці 5%.

На думку агентства XFN-ASIA, даний крок вживається Китаєм для того, щоб обмежити експорт нафтопродуктів при попиті, що зростає, на них на внутрішньому ринку. Цей попит стає усе помітнішим з жовтня, оскільки збільшується різниця між збільшеними цінами на нафту на міжнародному ринку, і обмеженими державною планкою цінами на паливо в КНР.

Таким компаніям як PetroChina і China Petroleum & Chemical Corp, або Sinopec, було наказано збільшити імпорт палива, щоб скоротити його дефіцит, незважаючи на те, що їхні продажі від цього скоротяться.

За останніми даними митного управління КНР, за перші 11 місяців 2007 Китай імпортував 31,15 млн. тонн нафтопродуктів, що на 9% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua