Ощадбанк надає вигідні кредити для купівлі автомобіля — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ощадбанк надає вигідні кредити для купівлі автомобіля

Кредит&Депозит
577
Державний ощадний банк України ввів на ринок споживчого кредитування привабливий банківський продукт “кредит фізичним особам на придбання нового автомобіля”.
Як розповів директор Департаменту стратегічного розвитку банку та регулювання мережі філій В’ячеслав Фролов, нова кредитна схема автокредитування спочатку пройшла апробацію як пілотний проект. «У процесі його реалізації в місті Києві ми ще раз переконалися у перспективності такого кредитного нововведення. Цей споживчий кредит викликав чималий інтерес у приватної клієнтури банку. А тому правління Ощадного банку вирішило залучити також регіони до реалізації програми автомобільного кредитування», - відзначив В. Фролов.
В установах банку тепер можна буде отримати кредит для купівлі транспортного засобу на строк до 2 років. Автокредитування банк реалізовує залежно від терміну кредитного договору за такими ставками: до 1 року – 23 % річних, понад 12 місяців (але не більше 2 років) – 25 %.
На думку пана Фролова, пропоновані Ощадним банком умови кредитування зацікавлять бажаючих придбати автомобіль. Кредит банк надає в національній валюті, максимальний його розмір не перевищує 10 тис. доларів США в еквіваленті. Для купівлі автомобіля в кредит треба сплатити готівкою 30 % від його вартості. Решта 70 % - кредит банку. Сплата відсотків за кредитом здійснюється щомісяця в розмірі та в порядку, встановлених кредитним договором.
Головний критерій при наданні кредиту - кредитоспроможність майбутнього автовласника. Обов’язковою умовою надання кредиту є страхування автомобіля за пакетом повне “КАСКО” у страховій компанії.
ВАТ «Державний ощадний банк України». 01023, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-г. Тел./факс: 247-85-68. Ощадний банк України зареєстрований в НБУ 31 грудня 1991 року за № 4. Ліцензія НБУ № 148 від 16.01.2002.
За матеріалами:
Ощадбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас