Бензин продовжує дорожчати


Бензин продовжує дорожчати

Протягом минулого робочого тижня (з 17 до 21 грудня) ціни на нафтопродукти на автозаправних станціях (АЗС) Києва продовжували підвищуватися. Про це свідчать дані компанії UPECO.

Зокрема, за зазначений період ціни на бензин марки А-76 коливалися в межах 4,85 грн/літр. При цьому максимальні цінові пропозиції на дану марку бензину фіксувалися на рівні 4,90 грн/літр, а мінімальні - на рівні 4,59 грн/літр.

У свою чергу бензин марки А-92 в основному торгувався вище 4,90 грн/літр. Максимальна пропозиція становила 5 грн/літр., а мінімальна - 5 грн/літр.

На найпопулярнішу марку бензину А-95 ціни в столиці продовжують підвищуватися. Так, протягом тижня високооктан продавався в середньому по 5,15 грн/літр. Максимальні ціни на А-95 фіксувалися на рівні 5,20 грн/літр, а мінімальні - на рівні 5,07 грн/літр.

Середні ціни на бензин марки А-98 протягом минулого тижня коливалися в районі 5,60-5,65 грн/літр. Найвищі ціни на дану марку бензину відзначилися на рівні 5,70 грн/літр, а найнижчі - на рівні 5,40 грн/літр.

Крім того, ціни на дизельне паливо (ДП) на більшості АЗС Києва утримувалися в середньому на рівні 5,10 грн/літр. Найдорожче "дизель" можна було придбати за ціною 5,19 грн/літр, а найдешевше - за ціною 4,99 грн/літр.

Аналіз заснований на даних 10 столичних мереж АЗС: "Барс", "БРСМ-нафта", "Золотий гепард", "КЛО", "Ліла", "Лукойл", "Рось", "WOG", "Україна-Нафта" і "Вік-Ойл" ("Укртатнафта").

Тижнем раніше ціни на київських АЗС продовжували підвищуватися. Так, ціни на бензин марки А-76 коливалися в межах 4,60-4,85 грн/літр. Середні ціни на бензин марки А-92 у більшості мереж АЗС Києва становили від 4,85 грн/літр до 5 грн/літр. Ціна на високооктановий бензин марки А-95 продовжувала триматися вище від 5 грн/літр. На рівні від 5,50 до 5,60 грн/літр за підсумками попереднього тижня втримувалися ціни на бензин марки А-98. Середні ціни на ДП трималися вище від 5 грн/літр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua