Експерти утримуються від коментарів ініціативи прем'єра знизити мита на імпорт нафти


Експерти утримуються від коментарів ініціативи прем'єра знизити мита на імпорт нафти

Експерти та учасники нафтового ринку, опитані агентством "Інтерфакс-Україна", утримуються від коментарів щодо ініціативи прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко знизити мито на імпортовану в країну нафту.

"У нас немає ніякого мита на імпорт нафти. Компанії платять тільки податок на додаткову вартість (ПДВ), що сама пані Тимошенко і ввела під час минулого прем'єрства", - говорять в один голос експерти та учасники ринку.

У той же час вони відзначають, що якщо мова йде про експортне мито, установлене Росією, то на її зміну вплинути може тільки уряд цієї країни.

Як повідомлялося з посиланням на Тимошенко, Кабінет міністрів України має намір знизити мито на імпортовану нафту з метою зниження її вартості на українському ринку.

За її словами, у країні склалася ситуація, коли ціни на внутрішньому ринку диктують три структури, "а на кордоні поставлена мито, щоб нафтопродукти не надходили усередину країни". "Ми хочемо усунути це мито, щоб сюди зайшла дешева нафта і знизила ціну монополістів", - сказала Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua