"Газпром" представив план на 99 мільярдів доларів


"Газпром" представив план на 99 мільярдів доларів

Російська газова корпорація "Газпром", найбільший експортер природного газу у світі, оголосила про план з розвитку нових поставок потенційним інвесторам у Японію. Сума витрат за цим планом становить 2,44 трильйони рублів (99 мільярдів доларів), повідомляє агентство Bloomberg.

За даними "Газпрому", у Східному Сибіру до 2030 року необхідно побудувати дев'ять тисяч кілометрів газопроводів і пробурити майже 1,3 тисячі свердловин. З їхньою допомогою російська монополія зможе зайняти міцне місце на китайському і японському ринках.

Загальний обсяг запасів у Східному Сибіру і Сахаліні "Газпром" оцінює в сім трильйонів кубометрів. До 2030 року в цьому районі, згідно із прогнозом, буде добуто близько 162 мільярдів кубометрів. Частина цього газу піде на внутрішній ринок, 3,8 мільярди кубометрів на рік - у Китай, 1,2 мільярди - у Південну Корею і 2,8 мільярди - у Японію.

Крім того, 21 грудня стало відомо, що кошторис витрат на проект "Сахалін-2", у який в 2006 році ввійшов "Газпром", в 2008 році складе два мільярди доларів. Про це повідомив губернатор Сахалінської області Олександр Хорошавін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua