Уряд Франції видав декрет про приватизацію Gaz de France


Уряд Франції видав декрет про приватизацію Gaz de France

Декрет про приватизацію контрольованої державою Gaz de France, необхідний для її злиття із приватною французькою енергетичною групою Suez, у четвер опублікований у французькому Journal Officiel, повідомило агентство Thomson Financial.

Як повідомлялося, 2 вересня ради директорів двох компаній схвалили новий план злиття GDF і Suez, у результаті якого буде створена глобальна група, що займає провідні позиції в сфері газо- і електропостачання та має сильну базу у Франції і Бельгії.

Ринкова капіталізація об'єднаної компанії складе приблизно 90 млрд євро, виторг - 72 млрд євро. Таким чином, GDF Suez увійде в трійку найбільших світових енергопостачальних компаній. GDF Suez стане найбільшим у Європі оператором мереж з передачі і дистрибуції газу, а також провідним імпортером і покупцем зрідженого природного газу (ЗПГ) і другим за розміром оператором сховищ і ЗПГ-терміналів. Уряд Франції збереже за собою більше 35% акцій GDF Suez.

Suez у рамках угоди виділить 65%-у частку підрозділу Suez Environnement, що займається водопостачанням та утилізацією відходів, і проведе публічне розміщення його акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua