Російський бізнесмен Бабаков не має наміру продавати свої частки в українських обленерго


Російський бізнесмен Бабаков не має наміру продавати свої частки в українських обленерго

Російський бізнесмен, депутат Державної думи Олександр Бабаков не має наміру продавати свої пакети акцій в українських енергопостачальних компаніях.

Про це він повідомив журналістам у кулуарах засідання Ради російських стратегічних інвесторів у Києві.

"Не збираємося", - сказав Бабаков.

Він також заперечує наявність конфлікту c українським бізнесменом, депутатам Верховної Ради від блоку Юлії Тимошенко Костянтином Жеваго із приводу Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

"У нас немає конфлікту з паном Жеваго щодо Полтавського ГВК. Я знав, що він з кимсь судився, але в нас конфлікту нема", - сказав він.

Бабаков контролює в Україні, зокрема, "Житомиробленерго", "Кіровоградобленерго", "Севастопольенерго" й "Херсонобленерго".

Як повідомляло агентство, VS Energy контролюється депутатом Держдуми Росії Олександром Бабаковим і російськими бізнесменами Михайлом Воєводіним, Євгеном Гінером і Сергієм Шаповаловим.

У травні 2001 року державна словацька компанія VSE купила у Фонду державного майна 65% акцій "Херсонобленерго", 51% акцій "Кировоградобленерго" й 70% акцій "Севастопольенерго", а також 75,56% акцій "Житомиробленерго", заплативши за них близько 500 млн. гривень.

Навесні 2002 року VSE передала належні їй акції 4 українських енергопостачальних компаній дочірній нідерландській VS Energy.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua