БЮТ одразу ж взявся за тарифи на комунальні послуги


БЮТ одразу ж взявся за тарифи на комунальні послуги

У секретаріаті Верховної Ради у вівторок зареєстрований законопроект "Про внесення змін у закон "Про податок на додану вартість" щодо зменшення вартості комунальних послуг для населення.

Законопроект розроблений і поданий у парламент народним депутатом Олександром Фельдманом (фракція БЮТ), повідомляє прес-служба депутата.

Законопроектом передбачається скасування сплати ПДВ при оплаті комунальних послуг для населення.

На думку автора проекту, за умов, коли піднімається ціна на енергоносії, які є базовою складовою вартості комунальних послуг, існує загроза підвищення рівня соціальної напруги.

Зняття ж фінансового навантаження для населення при сплаті комунальних послуг за таких умов можливе лише шляхом скасування 20%-ї ставки податку.

Прийняття даного законопроекту не спричинить внесення змін в інші закони України і не вимагає фінансових витрат з державного бюджету.

Однак завдяки таким законодавчим ініціативам можливо не тільки знизити фінансовий тягар пересічного українця, але і зменшити кількість неплатників, вважає автор законопроекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua