0 800 307 555
0 800 307 555

Як оцінюють успішність олігархів


Як оцінюють успішність олігархів

Крім показників ПФТС та індикаторів провідних українських фондових компаній, в Україні розраховують індекс... олігархів.

Зайнялася цією цікавою оцінкою інвесткомпанія Concorde Capital. Вона створила серію індексів BGI (бізнес-груп індекси), щоб показати, як змінюється вартість публічних компаній, що входять у сферу впливу українських товстосумів. Індикатори дозволяють відслідковувати, наскільки успішні зусилля наших мільярдерів щодо підвищення ринкової капіталізації бізнесу. BGI розраховуються для шести фінансово-промислових груп: Приватбанку, "СКМ", "Інтерпайп"/East One, групи Григоришина, групи Жеваго, "ІСД". Інші відомі ФПГ не включені в серію індексів або через регіональну зосередженість, або погану диверсифікованість по секторах економіки, або ж у силу відсутності достатньої кількості привселюдно торгованих активів.

Поки найуспішнішими в підвищенні ринкової капіталізації бізнесу є власники "ІСД" - за оцінкою аналітиків Concorde Capital, їхній індекс за місяць виріс на 6,1%. Показники всіх інших олігархів негативні. Так, на другому місці - "СКМ" (індекс групи за місяць упав на 0,6%), на третьому - група Жеваго (-1,1%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Опитування
В Контексті Finance.ua