Споживачі США в похмурих очікуваннях


Споживачі США в похмурих очікуваннях

Стійке зниження споживчої впевненості в США протягом усього поточного року очевидне.

У грудні 2006 року індекс споживчого оптимізму "RBC Cash" перебував на позначці 86,9. У грудні 2007 індекс ледь помітно піднявся до рівня 65,9 у порівнянні з позицією 64,0, яку він займав у листопаді.

Представлені дані були отримані на підставі проведеного з 3 до 5 грудня опитування 1009 респондентів. Похибка результатів становить плюс мінус 3%. Проте, стійке зниження споживчої впевненості в США протягом усього поточного року очевидне.

На думку економістів, включаючи президента компанії "ClearView Economics" Кена Мейленда, це зниження обумовлене низкою факторів. Тут і спад на ринку житлової нерухомості, через який ціни на приватні будинки впали, і деякі люди відчули себе менш заможними. І постійне, уже рекордне зростання числа випадків позбавлення прав викупу по заставній. І важкодоступність кредитів, через що для багатьох стали проблемними великомасштабні покупки. Та і високі ціни на енергоносії істотно вплинули на зменшення товщини гаманців і чекових книжок американських споживачів.

"У настроях споживачів відображається значна частка страху і поганих передчуттів відносно економічної ситуації в країні, і їх власного фінансового становища", - сказав Мейленд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua